Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Szkoda górnicza, bezpłatna konsultacja prawna

Kancelaria Prawna 728 838 858

Nie chcą naprawić szkód górniczych

 

naprawić szkód górniczych

Kancelaria szkody górnicze tel. 728 838 858

 

Mam dość szkód górniczych, jak uzyskać odszkodowanie za zniszczony dom? Bezpłatne konsultacje prawne w sprawie odszkodowania za szkody górnicze tel. 728 838 858.

 

Każdy poszkodowany przez szkody górnicze ma prawo do odszkodowania zgodnie z ustawą prawo geologiczne i górnicze. Niestety to nie jest takie proste. Ustawa wskazuje sposób dochodzenia roszczeń za szkody górnicze oraz termin. Jednak kopalnie prawie zawsze przekraczają termin 30 dni i często od rok lub dwa. Nie trudno wyobrazić sobie co czuje właściciel nieruchomości, dbający o swój dobytek, którego dom pęka po wstrząsach wywołanych przez kopalnie. Szkoda górnicza może powstać prawie w każdym budynku na terenie oddziaływania zakładu górniczego. Dlatego przepisy prawne ułatwiają sposób dochodzenia roszczeń za szkody powstałe w wyniku pracy kopalni. Jednak z drugiej strony to właśnie spółki Skarbu Państwa odmawiają uznania szkód górniczych lub proponują niegodziwe odszkodowanie za szkody górnicze.

 

O szkodach górniczych w mediach pisze się wiele. Naprawa szkód górniczych przez kopanie to fikcja polegająca na zamalowaniu pęknięć lub „makijaż budowlany”. Niestety to prawdziwe opinie poszkodowanych, którzy zgodzili się na ugodę z kopalnią. Dlatego Kancelaria Prawna 24h proponuje bezpłatne konsultacje prawne na temat jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze. Darmowe porady prawne w sprawie szkód górniczych udzielają zawodowi prawnicy specjalizujący się w szkodach górniczych.

 

Szkoda górnicza wniosek – jak zgłosić szkody górnicze?

 

wniosek szkoda górnicza

wniosek o naprawę szkód górniczych tel. 728 838 858

 

Można skorzystać z kompleksowej obsługi prawnej Kancelarii specjalizującej się w odszkodowaniach za szkody górnicze (tel. 728 838 858) lub samemu walczyć z kopalnią. Jeśli sam chcesz (sama) zgłosić szkody górnicze to musisz nie tylko wybrać jedną z opcji:

– Wniosek o naprawienie szkód górniczych;

– Wniosek o odszkodowanie za szkody górnicze;

– Wniosek o zwrot kosztów zabezpieczenia szkód górniczych.

 

Treść wniosku może przesądzić o dalszym przebiegu roszczenia. Terminy ujawnienia szkód, powstanie szkód górniczych oraz określenie żądań determinuje końcowy wynik sprawy.  W sytuacji gdy chcesz odszkodowanie za cały dom uszkodzony przez szkody górnicze lub naprawę szkód górniczych – możesz być pewny/a że kopalnia będzie szukać „dziury w całym” abym odmówić uznania szkód górniczych lub wydłużyć postępowanie do przedawnienia. Warto zastanowić, się co napiszemy wniosku i wziąć odpis złożonego wniosku wraz z potwierdzeniem złożenia (nie składamy wniosku o szkody górnicze telefonicznie).

 

Sposób na uzyskanie odszkodowania za szkody górnicze.

 

Zdaniem mechanika samochodowego, czy „laik” może sam naprawić silnik? Wyobraź sobie krawcową lub studenta próbującego wszyć zamek w spodnie, kto zrobi to lepiej i szybciej? Wiele osób uważa, że sami w kwestii prawnej dadzą sobie radę z roszczeniem o szkody górnicze.  Przecież jest internet. Jednak kopalnia korzysta z prawników, którzy na co dzień zajmują się odmową  wniosku o naprawę szkód górniczych. W internecie jest wiele ofert typu „Prawnik od szkód górniczych”, „szkody górnicze kancelaria, „adwokat od szkód górniczych”.  Na końcu okazuje się, że akwizytorzy jeżdżący po domach i obiecujący „gruszki na wierzbie” lub przedstawiciele kopalni (oferujący pomoc zmierzającą do niekorzystnej ugody).  Bywa i tak, że  prawnik podający się za specjalistę od szkód górniczych tak na prawdę jest od wszystkiego .. Od wszystkiego? to jak lekarz SOR, jest lekarzem, ale czy specjalistą od tego co Ci dolega?

 

Wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń szkód górniczych i grupa zawodowych prawników pozwala nam na świadczenie bezpłatnych konsultacji pranych w kwestii „jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze„. Wystarczy umówić się na spotkanie po którym sam/a uznasz czy warto nam zaufać i przekazać Twoją sprawę do prowadzenia naszym prawnikom! Dysponujemy 2o adwokatami z czego 5 to specjaliści od szkód górniczych i tylko z takimi umawiamy poszkodowanych przez kopalnię!

 

Tel. 728 828 838

górnicza szkoda

szkoda górnicza SPECJALISTA tel. 728 838 858

 

Wszystko o szkodzie górniczej i odszkodowaniach po szkodach górniczych Biegły z zakresu szkód górniczych

 

Szkoda górnicza, bezpłatna konsultacja prawna

Tagi: Szkoda górnicza w Rybniku, spękania w domu w Rydułtowach. Wiele szkód górniczych w Rudzie Śląskiej. Znaczna Szkoda górnicza wniosek do kopalni – Bezpłatne konsultacje prawne w sprawie szkód górniczych. Darmowe porady prawne na temat szkód górniczych – Jak zgłosić szkody górnicze. Imielin gdzie zgłosić szkody górnicze? Powstanie szkód górniczych w Bytomiu. Gdzie pobrać wniosek o naprawienie szkód górniczych; Informacja o szkodach górniczych. Czy wysłać wniosek o odszkodowanie za szkody górnicze? Skuteczny wniosek o zwrot kosztów zabezpieczenia szkód górniczych. Cały dom uszkodzony przez szkody górnicze w Gierałtowicach. Sposób na uzyskanie odszkodowania za szkody górnicze i prawnik szkody górnicze. Remont ujawnienie szkody – szkoda górnicza kancelaria.